مقالات

چگونگی راه اندازی بهترین کسب و کار با سرمایه کم

 • بهترین کسب و کار با سرمایه کم کدام است؟ ماکان آریا پارسا مدیر هولدینگ پارس معتقد است که اگر به دنبال راه اندازی بیزینس خودتان با سرمایه کم هستید با ما همراه باشید. از آنجایی که امکان راه اندازی کار با سرمایه اندک امکان پذیر است هیچ نگرانی در این زمینه وجود نخواهد داشت. کارآفرینی با سرمایه کم ممکن است در ابتدا ناامید کننده به نظر برسد اما آینده روشنی خواهد داشت. لازم است که در ابتدا پیش از هر گونه کارآفرینی و سرمایه گذاری، به خوبی تحقیق کنید. هر کاری راه و روش، تجهیزات و سرمایه مخصوص خود را می طلبد. تحقیق درباره هر کاری پیش از انجام آن ضروری است. شاید ما به غلط فکر کنیم بسیاری از کارها به سرمایه اولیه فراوان نیاز دارند؛ این در حالی است که اغلب کارها برای شروع به سرمایه چندانی نیاز ندارند.

  دکتر آریا پارسا مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره مرکز توسعه آموزشهای مجازی پارس

  به راستی بهترین کسب و کار با سرمایه کم کدام است؟ در ابتدا ما به شما پیشنهاد می کنیم که به دنبال شرایط حرفه ای که به آن علاقه دارید بروید. در هر کاری علاقه و مهارت حرف اول را می زند. انسان همیشه در کاری که به آن علاقه دارد همت و پشتکاری بسیار قوی دارد. به طور مثال بهترین کسب و کار با سرمایه کم کارهای اینترنتی است. برای راه اندازی برخی از کارهای اینترنتی نیازی به سرمایه فراوان نیست. به طور مثال برای راه اندازی یک پیج، سرمایه کمی برای خرید محصولات اولیه نیاز است. تا هنگام رونق گرفتن پیج و افزایش فروش ها نیاز به انبار قوی نخواهید داشت و پس از آن نیز کم کم سرمایه اولیه خوبی جمع خواهید کرد.

  کارآفرینی با سرمایه کم

  کارآفرینی با سرمایه کم

  امروزه کارآفرینی با سرمایه کم موضوعی دست نیافتنی نیست. بسیاری از افراد با سرمایه های بسیار کم شروع به کارآفرینی کردند و اکنون به درآمدهای کلانی دست یافته اند. شروع از صفر موضوع عجیبی نیست. افراد زیادی کسب و کار خود را از صفر شروع کرده اند. اگر کسی به یادگیری مهارت های کسب درآمد اینترنتی بپردازد به راحتی می تواند از صفر شروع کند.

   بهترین کسب و کار با سرمایه کم می تواند از طریق تولید محتوا در منزل انجام شود. این ایده توسط یک فرد انجام می شود و بسیار پولساز و عالی است. شبکه های اجتماعی همواره سرشار از محتوا های گوناگون هستند. از طریق کامپیوتر و ارتباط اینترنتی، به راحتی هرکس می تواند تولید محتوا انجام دهد. همانطور که می بینید کارآفرینی با سرمایه کم امکان پذیر و آسان است.

  بهترین کسب و کار با سرمایه کم می تواند از طریق فروش اجناس دست دوم انجام شود. ممکن است در حراجی ها و سمساری ها و در بازار دست فروش ها جنسی ارزان بخرید؛ در برخی موارد این گونه است که می دانید آن کالا بیشتر از اینها می ارزد. در این صورت می توانید شانس خود را امتحان کنید و در نرم افزارهای مربوطه کالای خود را به فروش بگذارید. کارآفرینی با سرمایه کم ممکن است از هر روشی انجام شود. در ابتدا سرمایه فرد کم است. با گذشت زمان این سرمایه افزایش پیدا می کند و کسب و کار نیز بزرگ تر می شود. بدیهی است که با این پیشرفت ها درآمد حاصل از کار نیز افزایش پیدا می کند. امروزه به دلیل پایین بودن ریسک کارآفرینی با سرمایه کم، بسیاری از افراد به آن علاقه مند هستند.

  راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان

  راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان

  راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان نیز امکان پذیر است. از همین ابتدا لازم است که توجه داشته باشید راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم دشواری های مربوط به خودش را دارد. اما اگر علاقه مند به کارآفرینی با سرمایه کم هستید و شوق آن را دارید از پس سختی های این مسیر بر می آیید. از جمله کارهایی که می شود با این سرمایه انجام داد، اجاره دکه در مکان مناسب است. شما می توانید در این دکه اقدام به فروش نوشیدنی های سرد و گرم، پیراشکی، ذرت مکزیکی و مواردی از این قبیل نمایید. توجه داشته باشید که این کار نیاز به کسب مجوز بهداشت دارد؛ با رعایت نکات مربوطه می توانید این مجوز را دریافت کنید. ممکن است که این شغل برای فردی بهترین کسب و کار با سرمایه کم به شمار برود و برای دیگری چندان جالب نباشد.

  از هر طریقی می توان یک کسب وکار راه اندازی کرد؛ راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان نیز امکان پذیر است. به طور مثال شخصی که آشپزی خوبی دارد می تواند کلاس آشپزی برگزار نماید. این کار می تواند برای بانوان و در منزل شخصی خودشان انجام شود. نکته مهم برای راه اندازی کلاس، سرمایه نیست بلکه تخصص و مهارت فرد است. البته این ایده زمانی بهترین کسب و کار با سرمایه کم به شمار می رود که بازاریابی به صورت دقیق و قوی انجام شود. در بسیاری از کارها مهمتر از هر چیز بازاریابی و جذب مشتری است. همیشه حرف اول هر کسب و کاری را سرمایه نمی زند و این باور به طور غلط جا افتاده است.

  راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون

  شروع کسب و کار با 50 میلیون

  با گسترش فرهنگ خرید اینترنتی، امروزه هر کاری با هر سرمایه ای امکان پذیر شده است. مثلا در قدیم راه اندازی کسب و کار با 50 میلیون تومان یا ممکن نبود و یا چندان رضایت بخش نبود. امروزه اما این مبلغ، سرمایه بزرگی به حساب می رود و با کمتر از آن هم می توانید اقدام به راه اندازی کار نمایید. در واقع سرمایه گذاری، تبدیل پول به دارایی دیگر است. این دارایی قرار است برای چند وقت نگهداری شود و پس از آن پول آفرینی نماید. اما راه اندازی کسب و کار به این صورت است که فرد اقدام به یادگیری اصول یک کسب و کار می کند. سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار تنها در ظاهر شبیه هم هستند اما در واقعیت متفاوت اند. اگر می توانید روی مهارت و پشتکارتان حساب کنید؛ قطعا موفق به راه اندازی بهترین کسب و کار با سرمایه کم خواهید شد. امروزه بازار کار به گونه ای است که هر روز باید اطلاعات جدیدی در خصوص کار کسب کنید. رشد و راه اندازی کسب و کار بدون اطلاعات بی فایده و نشدنی است. ممکن است هر کاری در ظاهر آسان و دست یافتنی باشد؛ اما همان کار دارای جزئیات فراوان و ظریف ضروری است. شما میتوانید با 50 میلیون تومان کارهای مختلفی را امتحان نمایید. به طور مثال می توانید اقدام به فروش کالا و خدمات در اینترنت و اینستاگرام کنید. هر حرفه ای اصول مخصوص خود را دارد. اگر اصول کسب درآمد از اینستا و اینترنت را یاد بگیرید؛ حتی می توانید بدون هیچ سرمایه ای به درآمد برسید.

  دکتر ماکان آریا پارسا کارآفرین موفق

  این مطلب ادامه دارد … .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سیزده + شانزده =

  دکمه بازگشت به بالا